Pełny tekst newsa:

 niedługo powstanie dolnośląski Oddział SWS
Dodano: 03-03-2006, 20:52

Od miesiąca pełnomocnikiem SWS d/s budowy struktur organizacyjnych w woj. dolnośląskim jest Aleksander Gleichgewicht.

Jak telefonem z pociagu donosi Wojtek Borowik, w dniu dzisiejszym odbyło się we Wrocławiu spotkanie z udziałem reprezentujących Zarząd SWS: Konrada Bielińskiego i Wojtka. Przybyło kilkanaście osób. Podjęły one decyzję, że zebranie założycielskie Oddziału odbędzie się 29 marca br. we Wrocławiu.
Do Stowarzyszenia przystąpili: Roman Kowalczyk, Sławomir Najnigier, Renata Otolińska, Jan Waszkiewicz, Elżbieta Tarka – Zielińska.

Zawarliśmy także wstępne porozumienie z Solidarnością Walczącą w sprawie współpracy między naszymi organizacjami.
Stowarzyszenie ma zamiar zainicjować powstanie ogólnopolskiego porozumienia organizacji zrzeszających działaczy opozycji antykomunistycznej i podziemia solidarnościowego w sprawie, przynajmniej na razie, wymiany informacji.

Intencją redakcji www.sws.org.pl jest, by nie tylko w linkach (w pasku po lewej stronie), ale na pierwszej stronie były ikonki z linkami do stron internetowych naszych Przyjaciół z innych stowarzyszeń i środowisk. To bowiem ułatwi Czytelnikom nawigację. Poproszę o to Konrada, bo on się na tym zna. Być może wszystkim nam uda się stworzyć zintegrowany system równoczesnego informowania o interesujących materiałach?

dodał: Krzysiek Markuszewski komentarze [0]

Powered by News Asystent v1.5