Pełny tekst newsa:

 Nareszcie na swoim!!! - od końca lutego nowa siedziba SWS!!!
Dodano: 02-02-2007, 15:21

W drugiej połowie lutego br. Stowarzyszenie otworzy podwoje nowej siedziby przy ul. Marszałkowskiej 7 w Warszawie. Nowy lokal został przez nas wyremontowany (remont generalny!) i przystosowany do nowych zadań. Będzie się w nim mieściło biuro SWS (przeniesione z ul. Foksal 3/5 – Dom Dziennikarza).
W naszym lokalu będzie także prezentowana stała wystawa multimedialna „Opozycja antykomunistyczna 1976 - 1989”. Patronat nad wystawą objął Wicepremier, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Ludwik Dorn.
Lokal ma jednak spełniać nie tylko te funkcje. Stworzona w lokalu część „klubowa” ma służyć za miejsce spotkań i dyskusji wszystkim członkom i sympatykom SWS. Chcielibyśmy aby każdy z nas mógł wpaść na Marszałkowską, napić się kawy czy herbaty, pogadać, powspominać. Chcemy również aby każdy z naszych członków mógł w owej części klubowej zorganizować imprezę rodzinną, środowiskową itd.
Ponadto w lokalu tym będą odbywały się seminaria, konferencje, spotkania, wystawy, pokazy filmów dokumentalnych, koncerty przy okazji organizowanych w 2007 r. przez Stowarzyszenie obchodów ważnych rocznic oraz projektów.
Już dziś serdecznie zapraszamy członków i sympatyków SWS na uroczyste otwarcie nowego lokalu (o dacie otwarcia poinformujemy w późniejszym terminie) oraz do składania własnych propozycji i pomysłów dotyczących funkcjonowania lokalu oraz mających odbywać się w nim imprez. Najlepsze pomysły będą oczywiście realizowane. Zapraszamy również do współpracy przy prowadzeniu i zagospodarowania lokalu. Każda pomoc (finansowa, rzeczowa czy inna) będzie na wagę złota.
Od nas samych zależy jak będzie działała nowa siedziba.
Należy jeszcze wspomnieć, że lokal dostaliśmy dzięki uprzejmości burmistrza dzielnicy Śródmieście oraz wsparcia ze strony Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (oczywiście i tu wygraliśmy konkurs!).

Wszelkie pomysły i uwagi proszę przesyłać na adres e-mailowy: w.borowik@sws.org.pl

Wojciech Borowik - Sekretarz Zarządu SWS

dodał: SWS komentarze [0]

Powered by News Asystent v1.5